Metóda Direct

Direct method for English a Direktes Deutsch sú najnovšie efektívne metódy na výučbu jazykov, prostredníctvom ktorých komunikujete až 6x viac ako pri klasických metódach.

Výučba touto metódou prebieha v simulovanom anglicky hovoriacom prostredí, v nepretržitom tempe, formou rýchlych odpovedí na otázky, ktoré kladie lektor.

Lektor sa pýta každú otázku dvakrát, v rovnomernom tempe, tak, že automaticky začína odpoveď pre študenta. To umožňuje študentovi porozumieť otázke a má dostatočný čas, aby sa mohol pripraviť sa na odpoveď, čo v konečnom dôsledku robí hodinu viac dynamickou.

Hlavné výhody metód DM oproti iným metódam

• praktická, bohatšia a vyspelejšia zásoba

• mnoho nových a zaujímavých otázok v prirodzenom modernom jazyku

• vo všetkých knihách používame veľa otázok, čo znamená, že študenti môžu novú slovnú zásobu lepšie používať vo väčšom množstve kontextov (rôzne použitie, gramatické štruktúry, slovné spojenia)

• početné gramatické cvičenia

Touto metódou sa odbúrava strach z rozprávania a anglicky sa učíte prirodzenou formou. Rovnako ako komunikácia aj gramatika má plnohodnotné zastúpenie. DM je vhodná pre všetky jazykové úrovne, od začiatočníkov až po pokročilých. Kurzy vedené touto metódou plnohodnotne pripravia študenta na medzinárodné certifikáty a skúšky.

Jazykové kurzy prebiehajú v licencovaných jazykových školách, ktoré majú platnú licenciu na využívanie metódy a prešli celým tréningovým procesom. Ten zaručuje, že je štandard týchto kurzov kdekoľvek na svete rovnaký. Tieto jazykové školy sú nezávislé inštitúcie ktoré spája jedinečný a unikátny produkt.

Moderná výučba s modernými nástrojmi

Vzdelávajte sa odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Výhodou našich doplnkových digitálnych zdrojov je neustály prístup ku vlastným učebniciam a samostatným vzdelávacím materiálom. To umožňuje študentom vzdelávať sa kdekoľvek a kedykoľvek, čo je veľkou prednosťou našich kurzov.

Aby sa študent učil rýchlejšie, súčasťou metódy je aj integrovaný systém Online výučby. Je určený pre študentov všeobecnej angličtiny a slúži ako doplnkový online materiál ku kurzom. Obsahuje:

• DLL EBOOK - Interaktívna učebnica - môžete si popočúvať všetky slovíčka, vysvetlenia, otázky a odpovede nahraté rodenými hovoriacimi , vďaka čomu sa dozviete, ako vyslovovať slovíčka a vety a okrem iného sa naučíte správnu výslovnosť!

• DLL DICTIONARY - pohodlný, interaktívny slovník so slovníkom usporiadaným podľa učebnice. Obsahuje všetky slová z knihy. Slovník umožňuje používateľom počúvať výslovnosť každého slova. Výslovnosť bola zaznamenaná rodenými hovoriacimi. Viac než 500 gramatických cvičení a cvičení na slovnú zásobu.