Pre firmy

pre-deti

Ročne odučíme viac ako 1000 študentov.

Až 65% našich firemných klientov je z odporúčaní.

Medzi našich spokojních klientov patria aj tieto spoločnosti:

Štartovací bonus pre firmy zdarma!

Vyskúšajte si výučbu cudzích jazykov unikátnou metódou DME a sami sa presvedčte o jej efektivite!

Pripravili sme pre Vás bonus zdarma, ktorý zahŕňa:

Naša jazyková škola zostaví a naplánuje kurz podľa Vašich kritérií a požiadaviek v anglickom alebo nemeckom jazyku. Dokážeme zabezpečiť výučbu v rozných špecializáciach, ako napríklad obchod, medicína, právo, učiteľstvo, personalistika, či rôzne ďalšie odvetvia. Naši lektori sú flexibilní, pokiaľ je to vo Vašich požiadavkách, výučba môže prebiehať aj v priestoroch Vašej spoločnosti. Pripravíme Vám kurz na mieru a to za najnižšie ceny, pretože prvoradá je pre nás spokojnosť nášho klienta.

Vyučujeme novou revolučnou metódou Direct method for English a Direktes Deutsch.

Pre výučbu obchodnej angličtiny používame materiály Direct Bussines, ktoré reflektujú na rýchlo meniace sa pomery na trhu a v obchode. Výučba touto metódou poskytuje najlepšiu jazykovú prípravu v oblasti podnikania a svetového biznisu.

Naša spoločnosť pre Vás poskytuje komplexné riešenie od vstupného auditu jazykovej úrovne zamestnancov, zabezpečenia materiálov, výučbu, až po konečné vyhodnotenie a overenie si jazykových znalostí.

Anglicky a nemecky 4x rýchlejšie ako doteraz!